DZIŚ SĄ MOJE URODZINKI!
Już po północy dostałam SMSowe życzonka-najpierw od Qmpeli z byłej klasy,a pózniej od Szczerbatej.Cieszę się,że o mnie pamiętały!
Jeśli mielibyście zły humorek lub szukacie ciekawych tekstów to zajżyjcie TUTAJ
********
Właśnie wróciłam z Galeryjki.Byłam na lodach(które były tak wielkie,że ciągle mam pełny brzuch!).Dostałam prezent od rodziców-biżuterię i kaske. Ile?Nieważne...ale już zastanawiam się na co wydam :-))) Ciekawe czy moja niby przyjaciółka do mnie przyjedzie.Chociaż nie chcę,aby przyjechała to....-zresztą nieważne.
********
Przyjechała.Pogodziłam się z nią,ale powiedziałam,że to od niej zalezy czy będziemy utrzymywać znajomość,bo ja już nie mam zamiaru się więcej prosić!Mimo wszystko cieszę się,że jednak się u mnie pojawiła.Dostałam do niej fajny prezencik-różową ramkę do której włożę zdięcie na którym jestem z Moim Misiem.
Zdmuchując świeczki pomyślałam o czymś bardzo ważnym,ale nie dowiesz sie o czym bo zależy mi na tym aby się spełniło :-)
Torcik był pycha,szampan też.Chłopaki zosiedla chcieli mi dać klapsy z okazji urodzinek, ale się wywinęłam.
Wieczór spędziłam z Moim Misiem. No i niestety już po urodzinkach... Ale było bardzo milutko :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Ownlog.com :: Wróć