Jak widać-upiększyłam mojego blogusia!Ten typ standardowy to była totalna klapa! No,a teraz to jak dla mnie jest luksio. A na do datek wkońcu doszłam do tego jak pisać dodatkowe tekściki po bokach i w ten o to sposobik napisałam małe co nieco o mnie ;-)
********
Wczoraj spędziłam bardzo miło popołudnie z Moim Misiem.Powiedział mi,że już mi kupił prezencik! JAKI??? Już jutro się dowiem...
Zastanawiam się tylko o czym pomyśleć zdmuchując zapalone świeczuszki.Chciałabym żeby to było coś ważnego. Ale co??? Ja już chyba wszystko mam...Muszę jeszcze o tym pomyśleć.
********
Przed momentem wróciłam z zakupów.Kupiłam sobie kilka par stringusiów :-) uwielbiam je nosić!
Bardzo zle się czuje,boli mnie brzuszek,głowa i wogóle nic mi się nie chce!A muszę jeszcze posprzątać w domku,bo jutro rodzinka mnie odwiedzi!Nie wiem kiedy to zrobię,bo mam zamiar połorzyć się spać-chociaż na godzinkę. Z Moim Misiem spotkam się dopiero wieczorkiem. Póżniej łykne jakieś leki to może mi przejdzie...
********
Przed chwilką wróciłam ze spotkanka z Moim Misiem(godz:22.15) ON JEST BARDZO BARDZO KOCHANY! Dał mi już dzisiaj prezencik,super prezencik... A mianowicie dostałam od Niego super dużą maskotkę,która po naciśnięciu na brzuszek mówi "KOCHAM CIĘ"! Prawda,że słodziutki prezencik ;-) A pózniej było cmok w dziubeczka(oczywiście z Moim Misiem)
Po tym wszystkim poprawiło mi się samopoczucie!Byłam taka happy,że nawet nie zwracałam uwagi na to,że boli mnie brzusio(a bolał bardzo)! Moja Mama była zdziwiona,że dostałam od Niego prezencik i to nie byle jaki(drogi był)
Jutro dalsza część prezencików! Pa,pa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Ownlog.com :: Wróć